جلسه اضطراری

با تشکر از همکارانی که مشکلات خود را بیان کردند . انشااله مرتفع گردد. نظرات همکارانی با ذکر نام دفترخانه مشکلاتشان را بیان کرده اند منتشر نمی شود. خواهشمند است با ذکر نام مشکلات را بیان نموده شاید بسیاری موارد موردی باشد که همینطور هم هست تا  در اولین فرصت اطلاع رسانی شود.


پیشاپیش  از همکارانی که فقط به دنبال حل مشکل خود نیستند و وقتی برای این کار گروهی اختصاص می دهند  تشکر می نماییم.


کارگروه آنی ثبت قم امروز یک جلسه اضطراری با معاون محترم مدیر کل ثبت استان قم داشت .

در این جلسه قرار شد مشکلاتی که در دفاتر قم به وجود آمده را طی یک لیستی تنظیم و به آن ها رسیدگی شود .

از تمام دفاتر محترم قم که مشکلاتی دارند یا داشته اند در قسمت نظرات اعلام نمایند تا در لیستی به صورت رسمی تنظیم گردد و مورد پی گیری قرار گیرد انشااله

مواردی که باید ذکر گردد : شماره دفتر خانه ، عنوان و توضیح مشکل .

/ 4 نظر / 42 بازدید
همکاری از قم

با سلام و عرض ارادت و احترام مشکلات و مصائبی که بر سرمان میاید علتش خودمانیم انگار خاک گورستان به سرمان پاشیده اند .... چه کسی پاسخگوی اتلاف وقت مردم و دست و پنجه نرم کردن اصحاب دفترخانه در مواجه با این مشکلات است ؟ آقایان مسئولی که پشت کامپیوترتان نشسته اید و امور را رصد میکنید و میفرمایید که فلان مقدار دفترخانه به سیستم وصل هستند اگر جرات دارید چند دفترخانه را که از امکانات خوبی هم برخوردار هستند انتخاب کنید و با کارشناسانتان به خود زحمت دهید و یکی و دو نمونه سند ساده را در سامانه ثبت آنی !!! تنظیم کنید ..... تا که رسوا شود هرکه در او غش باشد !!!! خجالت نکشید به مردم اطلاع رسانی کنید. ببینیم برای این سامانه چقدر هزینه کرده اید ؟؟؟؟ ده میلیارد تومن !!!!!! یه پیشنهاد فوری و عملی : فقط اسناد قطعی و صلح غیرمنقول در سامانه ثبت آنی تنظیم گردد تا مشکلات این سامانه رفع شود و به مرور سایر اسناد در این سامانه تنظیم گردد

نماینده یکی از دفاتر قم

سلام علیکم آقا مشکلات به حدی واضح و مسلم است که گفتن ندارد اصلا امکان تنظیم سند وجود ندارد سردفتر ساعت غیر اداری و شب و نصف شب باید سند تنظیم کند همانطور که رییس سازمان ثبت هم بیان نموده بودند که بعضی از دفاتر ساعت یک تا سه نیمه شب اقدام به تنظیم سند نمودند که البته این دستاورد مثبت نیست بلکه باید دید چرا دفتری ساعات غیر اداری و حتی نیمه شب سند تنظیم میکند چون ساعت اداری اصلا امکان تنظیم سند نیست فقط باید مقابل کامپیوتر نشست و مدام بررسی کرد سیستم وصل است یا نه که وصل هم نمیشود. کافی است به یکی از دفاتر اسناد مراجعه کنید و ببینید که در این چند روز چند سند تنظیم کرده اند و در ساعات اداری یا غیر اداری. امیدواریم هر چه زودتر اقدامی انجام شود و مشکل حل شود.

کامپیوتر باران

سلام و خسته نباشید گروه متخصصین کامپیوتر باران در خدمت کلیه سران دفاتر میباشد در صورت لزوم و برخورد با هر گونه مشکل کافی است در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09370722432 تماس حاصل فرمایید تا متخصصین ما کمتر از 1 ساعت خدمت شما سران دفتر عزیز باشند . گروه متخصصین ما راهی هموار برای شما دفاتر ایجاد میکنند .

یک دفتریار

با سلام خدا باعث و بانی اون آدمی که همچین طرحی رو داد رحمت کنه اما خدا اون آدم جوگیری رو که بدون هیچ آزمون و خطایی این طرح و پیاده کرد لعنت کنه فکر کنم حلا که نون دفاترتاحدی آجر شده نون روانپزشکها حسابی تو روغنه از زندگیمون افتادیم ساعت مشخصی برا تنظیم سند نداریم شدیم 24 ساعته خدمات در حد المپیک!!!! فحش خوریمون از ارباب رجوع ها قوی شده اونم حسابی . نمی دونم تاکی و کجا میخوان دروغ بگن بقول معروف دروغ استخون نیست که تو گلو گیر کنه وگرنه تا حالا یه راه حل پیاده می شد . این روزها همش این عبارت تو ذهنم میاد " همچی آرومه ... اما نمی دونم چرا دارم دیوونه میشم بخدا خسته شدم روزی صد بار خودمو لعنت میکنم که چرا اومدم تو این شغل با اینکه یه روزی هدفم بود. ببخشید قراربود راجع به مشکلات حرف زده بشه اما درد دل شد شرمنده ..خدا به همه مون کمک کنه که با مردم مدارا کنیم .که این نیز بگذرد .