گام نخست

با سلام

برای وارد شدن راحت  به سامانه یک راه حل ساده تر نیز وجود دارد که احتیاج به تنظیمات اینترنت اکسپلورر ندارد . و دیگر اهمیتی ندارد که آیا از نسخه 7 یا 8 یا .... استفاده می کنید.ویا اصلا از firefox یا دیگر مرور گر ها استاده می کنید . با این روش دیگر از شر مرورگر غیر محبوب Internet Explorer  و درد سرهای عجیب و غریبش راحت شوید .

البته من دیدم همه همکاران در یاداشت ها و راهنمایی ها به این موضوع اشاره کردند اما فکر می کنم کسی از این روش استفاده نمی کند چون خیلی ها به دنبال تنظیمات مرورگر هستند.

فرض ما بر این است که سیستم شما با شناخت گواهی امضای ثبت شما مشکل ندارد یا می خواهید بدون توکن وارد سامانه شوید .

قبل از هرکار از تنظیم بودن زمان و تاریخ سیستم خود مطمئن شوید .

1- این کار را بعد از دانلود فایل SSAA Installer-v7.exe و نصب آن  بر روی سیستم مورد استفاده مراحل زیر را ادامه دهید.

2- صفحه www.ssar.ir را توسط مرورگر خود باز نمایید و بعد بر روی صفحه ورودی( LOGIN ) سایت کلیک راست نمایید و بعد گزینه ای را که در شکل زیر مشخص شده است را انتخاب بنمایید . ( حتی می توانید زود تر از این که به این صفحه برسید این عمل را انجام دهید ، مثلا در موقعی که مرورگر پبغام : بارگزاری کتابخانه های سیستم : 0% را به شما نمایش می دهد .)

3- بعد از انتخاب گزینه بالا پنجره ای به شکل زیر باز می شود که بهد از 3 ثانیه دکمه Install فعال می شود . بعد از زدن این گزینه آیکونی به شکل (شماره 2) تصویر زیر در دسکتاپ قرار می گیرد .

 

4 - از این به بعد از اتصال VPN  و اطمینان از صحت برقراری ارتباط می توانید به راحتی از این نرم افزار بدون استفاده از اینترنت اکسپلورر و دردسر های زیادش استفاده کنید ..

 

/ 1 نظر / 325 بازدید
امینی

سلام و عرض ادب . خسته نباشید . دست شما درد نکند . با دیدن این وبلاگ و توانائی شما دلگرم شدم .امید است با همکاری مستمر همکاران از این مرحله به سهولت و اعتبار و سربلندی عبور کنیم .