با موسیقی زیبای وبلاگ بنچاق مشغول وبگردی بودم ؛ و از طرفی حواسم به ساعت ،که وقت رفتن از این دفترخانه خسته کننده را با صدای تیک تیک خود به من یادآور می شد .

خسته کننده نه از باب کار و مشغله های کاری و اداری اش , خسته از دست همکاران به اصطلاح بامعرفت .

در این حین در سایت ریاست محترم جمهور خواندم :

جلسه هیات دولت عصر امروز (یکشنبه) به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

دکتر روحانی در جلسه عصر امروز هیأت دولت:

  هرکس منافع ملی را بر مصالح فردی و گروهی ترجیح بدهد بسیجی است.

 

 

 یاد سخن دکتر حسابی افتادم که (از قول ایشان) :

 روزی در آخر ساعت درس یک دانشجوی دوره دکترای نروژی ، سوالی مطرح کرد: استاد(پروفسور حسابی)،شما که از جهان سوم می آیید، جهان سوم کجاست ؟؟

 فقط چند دقیقه به آخر کلاس مانده بود.من در جواب مطلبی را فی البداهه گفتم که روز به روز بیشتر به آن اعتقاد پیدا می کنم.به آن دانشجو گفتم:

جهان سوم جایی است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند،خانه اش خراب می شود و هر کس که بخواهد خانه اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد ...  

 حال نمیدانم چه کسانی دوست دارند جهان اولی باشند ،چه کسانی بسیجی باشند ,  یا هیچکدام . اما  شما همکار نمای گرامی فکر نکنید با بعضی کارها خلاف قانون فقط خانه خود را آباد کرده اید ؛ جنبه دیگر قضیه را هم ببینید که شما به کسانی که در کرسی ای که خود شما بر آن تکیه نموده این نشسته بی احترامی می نمایید و به مرور زمان باعث بدنامی اسم دفترخانه ها در میان قشر مردم و در نهایت بدنامی خود خواهید شد البته اگر بتوان انکار کرد که تا به حال چنین نشده است .

 

انـدک انــدک  قلبها  با زرپرستی خو گرفت

 درهوای سیم وزر گندید  و کم کم بو گرفت

 زرپرست سرپرست و سرپرست زرپرست

لنگیه این قافــلـــه تا بامــداد محشــــــر است